-

Beszámolók

Ezüstérem Pusztavacson!

2013. augusztus 12. 10:48

Szép sikerrel zárta a HQ Racing a Sprint Kupa első, pusztavacsi futamát: Hangodi Zoltán a tíz szelektívből hatot megnyerve a második helyen ért célba a Klement Mosquitóval.

Angliában járt a Rotax Euro Challenge

2013. augusztus 1. 21:54

2005 után visszatért Nagy Britanniába a Rotax Max Euro Challenge. A szezon félidejét jelentő versenynek a PF International versenypálya adott otthont július 18-21 között.

Magyar Himnusz a Smolensk ringen!

2013. július 29. 08:21

Kiss Norbi történelmet írt, megszerezte élete első elsőfutamos győzelmét! Major Benedek újra dobogón.

Kalandok után meglátták a célt

2013. július 17. 09:59

Egerre még nem állt össze az anyagi háttér, Miskolcon pedig egy defekt miatt már az első napon kénytelen volt feladni a versenyt Spitzmüller Csaba és Juhász István.

Rosszul indult, rosszul végződött

2013. július 16. 19:43

Ifj. Kiss László és Varga Zsuzsanna számára emlékezetes marad a murvás bemutatkozás az ORB-ben.

Fény az alagút végén

2013. július 15. 11:06

A Bútor Róbert, Tagai Róbert kettős az idei első murvás bajnoki viadal nyitó szakaszán az abszolút második helyet harcolta ki, vagyis volt rá remény, hogy végre megint az élmezőnyben vitézkedjen a Peugeot

Kiss Norbi futamot nyert

2013. július 15. 00:10

... Major Benedek már az élmezőnyben autózott a Nürburgringen.

Tim Gábor volt a legsikeresebb a mezőnyben

2013. július 9. 21:50

Az Apex Racing egy versenyzővel, Tim Gáborral vett részt a Suzuki Swift Kupa negyedik versenyhétvégéjén, mely a Truck Race betétfutama volt, a Red Bull Ring-en.

Norbi minden futamon dobogón Ausztriában

2013. július 7. 22:00

Július 6-7-én az ausztriai Red Bull Ringre látogatott a Kamion Európa-bajnokság mezőnye.

Nehéz verseny végén ezüstérem Romániában

2013. július 6. 14:28

A második helyen végzett a Toyota Motorsport Hungary csapata, a Fodor Imre – Csató Attila páros a Romanian Baján, mely nem csupán a magyar bajnokság harmadik futama volt, de FIA Világkupa kandidáló verseny is

Lapozás:   1 | ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ... | 37