2011. október 17. 09:02 | digisport.hu

"A túra-világbajnokság ingyenes volt, jövőre is ingyenes lesz" - mondta a Digi Sport Reggeli Start című műsorában Szalay Balázs, a Hungaroring új üzletfejlesztési igazgatója.

Második hely a szezonzáró futamon!

2011. október 9. 22:00 | oxxoracing.hu

Újabb két dobogós helyet szerzett Kiss Norbert a Kamion EB-n. A Le Mans-ban megrendezett utolsó versenyhétvége négy futamában sorrendben a 8., 3., 7. és végül a 2. helyen végzett.

Rajt - cél győzelem Jaramában!

2011. október 3. 10:25 | oxxoracing.hu

Kiss Norbert nyerte a Kamion EB Spanyolországban rendezett fordulójának negyedik futamát vasárnap.

Reggeli start

2011. szeptember 28. 13:26 | digisport.hu

A Digi Sport reggeli műsorában vendégeskedett Gyulay Zsolt és a magyar WTCC futamról, a Hungaroringről, az IRC-ről beszélgetett Szombathy Pállal.

Jővöre is lesz WTCC a Hungaroringen.

2011. szeptember 24. 10:54 | michelisz.net

Csütörtöki ülésén az FIA Motorsport Világtanácsa több lényeges döntést meghozott, a hazai közönség számára egyértelműen a legfontosabb, hogy 2012. május 6-án visszatér a WTCC mezőnye a Hungaroringr

Tim Gábor WTCC autót tesztelt!

Még sok a kérdés, a legtöbbre csak jövőre lesz válasz, de egy biztos. Gábor magasabb szintre léphet, és jövőre egy Peugeot 407 autóval versenyez.

Kiss kamionnal is gyors

2011. szeptember 19. 07:00 | oxxoracing.hu

Két negyedik, egy hatodik és egy nyolcadik hely valamint 23 EB pont Kiss Norbertnek első kamionos versenyén!

Kiss Norbert kamionra vált

2011. szeptember 6. 00:05 | oxxoracing.hu

Első versenye szeptember 17-én, Zolder-ban lesz, de itthon már tesztelte a versenykamiont.

Vince Franciaországban versenyzett

2011. szeptember 3. 10:12 | hercsikvince.com

A 12 éves versenyző és csapata augusztus utolsó hétvégéjén Essay városába utazott, hogy részt vegyek a CIK-FIA Gokart Akadémia Trófea második fordulóján.

Michelisz: rossz döntést hoztam! - videóval

2011. július 16. 23:59 | zengomotorsport.hu

A doningtoni időmérőn futott 18. hely nem kerül be a vitrinbe, kockáztattunk és nem jött be. Bosszantó, de ez van. Nem alárendeltek voltunk, hanem szerencsétlenek, ha bejön durrantunk. Persze, ahogy szoktuk.

Lapozás:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | 11